Longuscz.cz

Online magazín

Používat můžete tuto cvičební pomůcku dle potřeby, tedy zejména na:
–              rehabilitaci po úrazu nebo univerzálně k protažení po práci či tréninku,
–              řádné protažení všech svalů, kloubů a šlach končetin, včetně zad před tréninkem,
–              závěrné protažení po proběhlém tréninku,
–              trénink silový, objemový a také vytrvalostní, bicepsy, zdvihy, různé protahování, dřepy,
–              při shybech a cvicích za pomoci vlastní váhy,
–              dodatečné zatížení.

cvičení

Jaké druhy gum se používají?

Většinou už na první pohled poznáte podle šířky a délky gumového pásu, s jakým silovým působením a zaměřením se pro cvičení počítá. Můžete používat krátké pásy na procvičování horních i dolních končetin, pro potřebu jejich „svázání“ při sobě. U větších a širších se počítá s posilováním celého pohybového aparátu ve větším tahu s výraznějším odporem. Širšíposilovací gumy na cvičení znamenají výraznější odpor, který sami o sobě už kladou vlastnosti materiálu z pryže. Výrobce uvádí předem, k jakému druhu posilování pryžový pás slouží, nemůžete se tedy ve výběru cvičebního nářadí zmýlit. Pro funkčnost cvičení je výhodně toto nářadí střídat a průběžně intenzivně zatěžovat jednotlivé partie tak, aby došlo k ideálnímu komplexnímu procvičení celého těla.

Vybrat si můžete také pomocná držadla

Vyberete-li si typ Super Mini, Mini, Medium, Large, Monster nebo volíte-li jen podle známých barev, které odlišují od sebe na první pohled zatížení, vždy budete spokojeni. Jednoduchost při používání a přitom efektivita podobného posilování a protahování vás maximálně příjemně překvapí. Výrobce myslel i na příjemnější uchopení a tak si můžete dokoupit i ručky a úchyty Bushido. Výhodou je, že ani při extrémně dlouhé době cvičení nebudou trpět dlaně a chodidla, o které se pryžový pás bez úchytů opírá.

posilování
 
Praktické posilovací gumy na cvičení vám ukáží další možnosti pro osobní trénink i v domácím prostředí. Můžete tedy posilovat, uvolňovat i protahovat všechny partie těla bez časové ztráty při cestování do posilovny či tělocvičny a trénovat prostě naprosto kdekoli a kdykoli.

K čemu přesně se tedy posilovací guma na cvičení používá?
Ohodnoťte příspěvek

longuscz.cz | maruska.kucerova74@email.cz

Related Posts

Pro řadu lidí je normální posilování a tvarování postavy jen za pomoci váhy vlastního těla zdlouhavou záležitostí, než jsou viditelné první výsledky. Pro někoho je to nudnou záležitostí, která tak jedince odradí ještě dříve, než by se mohl dostavit vytoužený první výsledek. Oproti tomu je naopak gymnastický míč velmi zábavnou pomůckou, která dokáže maximálně zaujmout […]

Už v dětství vás fascinoval tento sport? Nebo jste byli pouze okouzleni tímto ušlechtilým zvířetem, které dodává člověku křídla, jenž ztratil? Ať už je to jakkoli, je to láska na celý život. I když si myslíte, že není. Jsou chvíle, kdy se budete chtít vrátit ke koním. Začít jezdit se dá snad v každém věku, ale čím […]