Chtěli byste se vydat do trochu jiného světa, než na který jste zvyklí? Potřebovali byste se na chvilku dostat z pravidelného stresu, který vás sužuje? Potom bychom pro vás měli skvělou nabídku. Je možnost navštívit exit game Hradec Králové. O co se vlastně jedná? Chtěli byste znát podrobnější informace?

myšleka

Určitě se vám bude líbit, že máte hned několik možností. Víceméně všechna větší města mají tato centra, ve kterých lze hrát tuto hru, a v nich najdete nejrůznější místnosti. Každá místnost nabízí jiný příběh, který můžete zkoumat a rozplétat.
Rádi bychom vám dopřáli dostatek zábavy, kterou si můžete užít prakticky kdykoli a s kýmkoli. Dokonce je možné využívat nejrůznější akce či vouchery, které jsou k dispozici většinou k nějaké příležitosti. A pokud byste chtěli koupit voucher jako dárek, potom vás určitě potěšíme, protože ty jsou stále k dispozici. Potěšte někoho z přátel, rodiny nebo třeba své kolegy a můžete si užít parádní teambuilding.

Okuste zábavu v plném proudu

Bude z vás agent 007 nebo se spíše vydáte po stopách Sherlocka Holmese? Stačí si vybrat. Sestavte svůj tým, který může mít až šest členů nebo se vydejte jen tak ve dvojici a vyzkoušejte hledání pokladu, najděte tu správnou cestu, která vás dovede až ke klíči.

útěk

Omezený čas vás dostane trochu pod tlak, ale věřte, že to přinese ten správný adrenalin. Až poběží poslední vteřinky a vy to musíte stihnout včas, jinak zámek vybuchne a vaše hra skončí. Pro každého je to něco trochu jiného, každý si tu najde něco pro sebe. Jste lepší na mapy nebo na hádanky? Rozpleťte tu záhadu v nejlepším čase a třeba budete oceněni, když předeženete ostatní hráče!

longuscz.cz | maruska.kucerova74@email.cz

Related Posts

Je to tak trochu zábava pro odvážné, ale zároveň romantické duše. Jen tak se vznést do oblak a nechat se unášet do dálek větrnými proudy. Pro jednoho je to vrchol odvahy, který nesnadno překoná, pro jiného to je splněním snu. Snu o svobodě, nadhledu, snu o romantice. A o čem je řeč? Samozřejmě, že o […]

Ve vzpomínkách se mi vybavuje příjemná krajina, kterou projíždí vlak tažený parní lokomotivou. Ze zatáčky se vynořuje syčící parní lokomotiva VLKAVA  a  z ní za nezaměnitelného pískajícího zvuku létají všemi směry obláčky páry. A Tomáš popoháněný tetičkou Apolenou běží přes louky, pole, aby mašinfírovi připomněl, že je středa a proto má zastavit panu doktorovi. Po […]

Spousta nástrojů, které dříve lidé používali v boji nebo k lovu, dnes slouží pouze k zábavě nebo sportovním účelům. Stačí si vzpomenout na luk a šípy nebo na bumerang. Ačkoliv je bumerang považován za nástroj, který používali výhradně australští domorodci, archeologické nálezy prokázaly, že byl rozšířen téměř po celém světě.  ·         Předchůdcem bumerangu byla lovecká […]