Postarat se o to, abyste z vašeho milostného života vyhnali nudu, není vůbec tak těžké, jak by se mohlo zpočátku zdát. Ve skutečnosti stačí pouze to, abyste se uvolnili a odpoutali se od stereotypu, který vás už nebaví. Zkuste změnu a pusťte se před samotným stykem do předehry, která bude zahrnovat masáž. A to i takovou, která bude erotická.
olejíček a krystaly

Masáž těla ve vás probudí uvolnění

K získání toho nejlepšího efektu je potřeba, abyste měli po ruce nějaký olej, který bude k masáži vhodný. Můžete si klidně zvolit i takový, který bude mít příjemnou vůni a bude působit relaxačně. Začít byste měli vždy od hlavy a postupovat směrem dolu. Nikam nespěchejte a dejte si záležet na tom, aby se to vašemu protějšku líbilo a dočkali jste se pochvaly a vytouženého uvolnění nejen svalstva, ale i mysle.
Nezapomínejte ani na atmosféru! Ta ještě více doplní vaši chvilku, kterou máte pouze pro sebe. Ztlumte osvětlení a vsaďte na kouzlo svíček, které vás přivedou do stavu pohody a vyvolají ve vás příjemné pocity.
relaxace po masáži

Masáž intimních partií, jak ji neznáte

Taková masáž se od ty klasické zcela liší. Zaměřuje se pouze na to, abyste se dokonale naladili a uvolnili vaše ztuhlé svaly a mysl. Zpočátku můžete začít i masírováním krku nebo ztuhlých zad, ale pak už vaši pozornost zaměřte na to, k čemu se bude chystat další průběh. Využít můžete i techniku masírování „tělo na tělo“.
Jestli se chcete pustit do masírování intimních partií vašeho partnera, rozhodně myslete na to, že je potřeba vložit do vašeho snaženímaximální jemnost a postupně zjišťovat, co se mu líbí. Nemějte zábrany a odvažte se, jedině tak prožijete vše s dávkou erotiky a docílíte uvolnění, které vám schází.
Pro ještě lepší výsledky si můžete zajít na návštěvu erotického salónu, který nabízí i možnost zúčastnit se párové masáže. Je to velmi populární masáž, která přináší párům nejen zpestření jejich milostného života, ale i vzájemné poznávání potřeb a líbivých doteků jejich protějšků.

longuscz.cz | maruska.kucerova74@email.cz

Related Posts

Na trhu je jistě hodně půjčoven elektrocentrál, kterých byste mohli využít, ale je lepší si o firmě něco zjistit, zjistit si, jaké má recenze, jestli všechno dobře funguje, jak je spolehlivá, protože když už pořádáte nějakou větší akci, tak někdy lepší si třeba pár stovek připlatit za to, že to proběhne bez problémů, protože pokud […]

Masáže si můžete dopřát, když Vás bolí záda či preventivně proti bolesti nebo prostě abyste si užili chvíli odpočinku a cítili se jako znovuzrození. Ale v nabídce je tolik možností – tak kterou si vybrat? Uvádí se, že existuje dokonce přes tisíc různých druhů masáží. Nejdůležitější roli ale samozřejmě hraje masér – jeho zkušenosti, […]

Každá nevěsta chce na své svatbě ukázat, že je nejen tou pravou, která se dokonale hodí k jejímu budoucímu manželovi, ale že je zároveň krásnou ženou, kterou by mu ostatní muži měli závidět. Přiznejme si to na rovinu, že na každé svatbě se veškerá pozornost a pohledy hostů točí vždy jen kolem nevěsty. I kdyby byl […]