Poslední leta se začaly tradiční náramkové hodinky ze zápěstí mnoha lidí rapidně vytrácet. Většinou totiž současní lidé považují náramkové hodinky za zbytečnost a přežitek. Jenže, jak už to bývá, mnoho z nás určitě už někdy zalitovalo, že jeden takový kousek nevlastníme a nemáme nasazený na zápěstí. A to hlavně ve chvílích, kdy nám náš mobilní telefon vypověděl službu, anebo když se v našem dohledu objeví nějaký opravdu dech beroucí model náramkových hodinek. To by přeci znamenalo, že jsou pro nás náramkové hodinky stále především nadčasovým módním doplňkem.
děvče na pařezu

Vybíráme si hodinky

Správně zvolené náramkové hodinky mají tu moc, že nejen mohou dotvořit náš outfit a podtrhnout naši osobitost, ale zároveň ukazují náš společenský status. Ať už si vybereme z nepřeberného množství hodinky klasické, které mají kovový ciferník a kožený pásek, anebo trendy celokovové hodinky s osázením z třpytivých kamínků, nosme je s grácií, jako by to byl ten nejvzácnější šperk. Jako nejdůležitější věc na náramkových hodinkách by však měla být jejich univerzálnost.
s kabelkou na kole

Digitálky

Digitální hodinky jsou vhodné pro mladší generace, anebo pro milovníky sportu. Na běžné nošení jsou nejvhodnější hodinky, které jsou nenápadné. Kombinaci barev by měly mít maximálně dvou. Například můžeme volit z takových decentních barev, jako je:
·         černá
·         béžová
·         stříbrná
Provedení pásku by pak měl být ideálně kožený náramek. Plast je vhodný například na sport anebo pro děti. Pokud se odhodláme investovat do univerzálních náramkových hodinek pro běžné nošení, je to dobrá volba, neboť je můžete nosit i pro více příležitostí. A navíc platí, že kvalitní výrobek vydrží opravdu delší dobu.
náramkové hodinky

Do práce

Pro lidi, kteří jsou ve vedoucích, či reprezentativních pozicích, jsou vhodné náramkové hodinky s ocelovým náramkem, které by neměly být ani příliš malé, ani příliš velké.

longuscz.cz | maruska.kucerova74@email.cz

Related Posts

Co si budeme povídat igelitky nejsou nic hezkého, moc nevydrží, jsou nepohodlné na nošení, a především také zbytečně zatěžují životní prostředí, protože se dlouho rozkládají. Naštěstí roste trend, kdy obchody upouštějí od igelitek nebo je alespoň nenabízí zdarma a zákazníci si tak často jejich koupi rozmyslí. Čím ale igelitky nahradit? Životní prostředí zničující a nehezké […]

Plesová sezóna je v plném proudu. Pokud se zajímáte o to, co je ve společenském světě letos hitem, je dobré zaměřit pozornost na róbu, se kterou sklidíte úspěch. Kromě toho, že si šaty můžete vypůjčit, je aktuálně nesmírně módní – lišit se vlastním originálním kouskem, který si sami navrhnete. Střih šatů z vás udělá královnu […]

1.       Kombinujte! Dávno už neplatí, že byste měla být sladěná tzv. od hlavy až patě! Naopak kombinujte, kombinujte a ještě jednou kombinujte! Móda je hra, která vyžaduje tvořivost a svobodného ducha! 2.       Mějte dobrý pocit Proč byste se měli trápit v příliš těsných botách, úzké sukni či kalhotách, které Vás škrtí?   Základem skvělé stylu, je cítit […]