Plesová sezóna je v plném proudu. Pokud se zajímáte o to, co je ve společenském světě letos hitem, je dobré zaměřit pozornost na róbu, se kterou sklidíte úspěch. Kromě toho, že si šaty můžete vypůjčit, je aktuálně nesmírně módní – lišit se vlastním originálním kouskem, který si sami navrhnete.

tři kámošky

Střih šatů z vás udělá královnu

K takové události, jakou je ples patří především šaty, díky kterým se ukážete všem v celé vaší parádě a zvýrazníte na vás každý detail, který nechcete nechat bez povšimnutí. Současně se dává přednost menšímu množství látky a odhalování těla. S robustními šaty, které vás akorát tak obalí a zakryjí vše, co byste mohly ukázat – je už konec.

Mezi populární střih patří průhlednost v podobě krajky. Ta z vás udělá ženu elegantních rozměrů a současně i svůdnou dámu, která ovšem bude decentní a atraktivní. Pořád platí, že delší šaty jsou více noblesní a na ples se více než hodí. Dbejte tedy na to, aby měly správnou délku. Pokud už chcete něco odhalit, tak vršek těla. Odhalená ramena nebo korzetový střih, je pořád na výsluní. To stejné platí i o výstřihu, který (když si to můžete dovolit) neváhejte ukázat.
teenageři na plese

Barvy, se kterými sklidíte úspěch

Stejně tak je neuvěřitelně důležité to, v jakém barevném odstínu šatů, se rozhodnete na ples vydat. Letos se dává přednost nevýrazným barvám, jakými jsou bílá a zlatá. Pokud tedy chcete být nynější a sklidit úspěch na společenské události, která se pokládá za tu nejvíce honosní, vsaďte na barvy „svatby“. Nesnažte se však působit jako nevěsty, principem je zvelebit bílou a zlatou barvu tak, abyste působily decentně a rovněž i noblesně.

Pořád se však nezavrhla tolik klasická černá, která snad nikdy nezmizne z módního světa. I díky černým šatům můžete být královnou, ovšem dejte si pozor na to, abyste nevypadaly jako na pohřbu. Tyto šaty pro vás rovněž nebudou v případě, že máte světlý odstín pleti a vlasů. V takovém případě raději vsaďte na jemné a ne tolik výrazné barevné odstíny. Vybrat si můžete například stříbrné provedení nebo i tolik ženskou a přitažlivou růžovou róbu, kterou rozhodně nic nezkazíte.

longuscz.cz | maruska.kucerova74@email.cz

Related Posts

Co si budeme povídat igelitky nejsou nic hezkého, moc nevydrží, jsou nepohodlné na nošení, a především také zbytečně zatěžují životní prostředí, protože se dlouho rozkládají. Naštěstí roste trend, kdy obchody upouštějí od igelitek nebo je alespoň nenabízí zdarma a zákazníci si tak často jejich koupi rozmyslí. Čím ale igelitky nahradit? Životní prostředí zničující a nehezké […]

1.       Kombinujte! Dávno už neplatí, že byste měla být sladěná tzv. od hlavy až patě! Naopak kombinujte, kombinujte a ještě jednou kombinujte! Móda je hra, která vyžaduje tvořivost a svobodného ducha! 2.       Mějte dobrý pocit Proč byste se měli trápit v příliš těsných botách, úzké sukni či kalhotách, které Vás škrtí?   Základem skvělé stylu, je cítit […]

Pokud zabrouzdáme v paměti, tak se zřejmě mnohým vybaví zejména hodiny tělesné výchovy představující nezapomenutelné bílo tričko a modré trenýrky pro děvčata, chlapci červené. Nezbytnou doplňující obuví bílé jarmilky. Pro jiné je ve znamení cvičebního úboru zvaného můra a pletených návleků. Spartakiáda v rámci přehledu sportovní módy je taktéž neopomenutelným elementem. Kdo však ale ví, že před […]