Longuscz.cz

Online magazín

Spojit napevno lavičku se šatní skříňkou musel vymyslet hodně pohodlný a lenivý chlapík! Ale také dostatečně praktický!

·         Jen si představte, jak se ráno v pracovní šatně tísníte uprostřed místnosti na lavičce s několika dalšími kolegy.
·         Nebo se možná o posezení dohadujete.
·         Vstáváte, abyste si došel z prostředku místnosti ke své skříňce.
·         A zase se vracíte zpět, abyste se mohl obléknout.
·         A zase zpátky svou skříňku uzamknout.
No, není toto otravný rituál, který podstupujete každé pracovní ráno a odpoledne? Věru, toto je vážně hloupé.
šatní skříň

Ale věřili byste tomu, že plechové šatní skříně s lavičkou upevněnou k nim Vám dokážou nabídnout pohodlné převlékání, které Vás mnohdy tak vytáčí?
Přijdete do šatny, odemknete svou pracovní plechovou skříň, která mimochodem vypadá velmi elegantně, a usadíte se přímo před ní, protože i lavička k Vaší skříni patří.

·         Nemusíte se už tísnit s ostatními kolegy na jedné společné.
·         Nemusíte házet věci po zemi, nebo si pro ně chodit doprostřed šatny, kde je máte položené na společné stoličce.
·         Ač se to nezdá, tyto lavičky u plechových šatních skříní zvětší celkový prostor šatny.
·         A rozhodně přestanou dohady s kolegy. Můžete si povídat o příjemnějších věcech. Například o včerejším výsledku fotbalového derby.

A navíc je všechno kovové, takže stabilita skříně i lavičky je dokonalá. A přesto, že se jedná o kov, barevnost jednotlivých plechových šatních skříní je rozmanitá.
Víte, jak úžasné je přijít ráno, kdy je všechno kolem šedivé, včetně nebe, do práce a na Vás se po rozsvícení usměje barevné vybavení šatny? Věřte, že barevnost na Vás bude velmi dobře působit! I když se o mužích tvrdí, že tyto věci nevnímají. Vnímají je, ale nejsou si toho vědomi.

lavice

Když se vrátíme na začátek, pak musíte i Vy potvrdit, že plechové šatní skříně s lavičkou jsou senzační!

Převlékejte se pohodlně a s úsměvem
Ohodnoťte příspěvek

longuscz.cz | maruska.kucerova74@email.cz

Related Posts

1.       Kombinujte! Dávno už neplatí, že byste měla být sladěná tzv. od hlavy až patě! Naopak kombinujte, kombinujte a ještě jednou kombinujte! Móda je hra, která vyžaduje tvořivost a svobodného ducha! 2.       Mějte dobrý pocit Proč byste se měli trápit v příliš těsných botách, úzké sukni či kalhotách, které Vás škrtí?   Základem skvělé stylu, je cítit […]

Poslední leta se začaly tradiční náramkové hodinky ze zápěstí mnoha lidí rapidně vytrácet. Většinou totiž současní lidé považují náramkové hodinky za zbytečnost a přežitek. Jenže, jak už to bývá, mnoho z nás určitě už někdy zalitovalo, že jeden takový kousek nevlastníme a nemáme nasazený na zápěstí. A to hlavně ve chvílích, kdy nám náš mobilní telefon […]

Pokud zabrouzdáme v paměti, tak se zřejmě mnohým vybaví zejména hodiny tělesné výchovy představující nezapomenutelné bílo tričko a modré trenýrky pro děvčata, chlapci červené. Nezbytnou doplňující obuví bílé jarmilky. Pro jiné je ve znamení cvičebního úboru zvaného můra a pletených návleků. Spartakiáda v rámci přehledu sportovní módy je taktéž neopomenutelným elementem. Kdo však ale ví, že před […]