Spojit napevno lavičku se šatní skříňkou musel vymyslet hodně pohodlný a lenivý chlapík! Ale také dostatečně praktický!

·         Jen si představte, jak se ráno v pracovní šatně tísníte uprostřed místnosti na lavičce s několika dalšími kolegy.
·         Nebo se možná o posezení dohadujete.
·         Vstáváte, abyste si došel z prostředku místnosti ke své skříňce.
·         A zase se vracíte zpět, abyste se mohl obléknout.
·         A zase zpátky svou skříňku uzamknout.
No, není toto otravný rituál, který podstupujete každé pracovní ráno a odpoledne? Věru, toto je vážně hloupé.
šatní skříň

Ale věřili byste tomu, že plechové šatní skříně s lavičkou upevněnou k nim Vám dokážou nabídnout pohodlné převlékání, které Vás mnohdy tak vytáčí?
Přijdete do šatny, odemknete svou pracovní plechovou skříň, která mimochodem vypadá velmi elegantně, a usadíte se přímo před ní, protože i lavička k Vaší skříni patří.

·         Nemusíte se už tísnit s ostatními kolegy na jedné společné.
·         Nemusíte házet věci po zemi, nebo si pro ně chodit doprostřed šatny, kde je máte položené na společné stoličce.
·         Ač se to nezdá, tyto lavičky u plechových šatních skříní zvětší celkový prostor šatny.
·         A rozhodně přestanou dohady s kolegy. Můžete si povídat o příjemnějších věcech. Například o včerejším výsledku fotbalového derby.

A navíc je všechno kovové, takže stabilita skříně i lavičky je dokonalá. A přesto, že se jedná o kov, barevnost jednotlivých plechových šatních skříní je rozmanitá.
Víte, jak úžasné je přijít ráno, kdy je všechno kolem šedivé, včetně nebe, do práce a na Vás se po rozsvícení usměje barevné vybavení šatny? Věřte, že barevnost na Vás bude velmi dobře působit! I když se o mužích tvrdí, že tyto věci nevnímají. Vnímají je, ale nejsou si toho vědomi.

lavice

Když se vrátíme na začátek, pak musíte i Vy potvrdit, že plechové šatní skříně s lavičkou jsou senzační!

longuscz.cz | maruska.kucerova74@email.cz

Related Posts

Co si budeme povídat igelitky nejsou nic hezkého, moc nevydrží, jsou nepohodlné na nošení, a především také zbytečně zatěžují životní prostředí, protože se dlouho rozkládají. Naštěstí roste trend, kdy obchody upouštějí od igelitek nebo je alespoň nenabízí zdarma a zákazníci si tak často jejich koupi rozmyslí. Čím ale igelitky nahradit? Životní prostředí zničující a nehezké […]

Plesová sezóna je v plném proudu. Pokud se zajímáte o to, co je ve společenském světě letos hitem, je dobré zaměřit pozornost na róbu, se kterou sklidíte úspěch. Kromě toho, že si šaty můžete vypůjčit, je aktuálně nesmírně módní – lišit se vlastním originálním kouskem, který si sami navrhnete. Střih šatů z vás udělá královnu […]

1.       Kombinujte! Dávno už neplatí, že byste měla být sladěná tzv. od hlavy až patě! Naopak kombinujte, kombinujte a ještě jednou kombinujte! Móda je hra, která vyžaduje tvořivost a svobodného ducha! 2.       Mějte dobrý pocit Proč byste se měli trápit v příliš těsných botách, úzké sukni či kalhotách, které Vás škrtí?   Základem skvělé stylu, je cítit […]