pole, kupky sena, obloha

Máte své resty a banka vám odmítla půjčit peníze, protože jste v registru dlužníků? U nás to však není problém. Jsme připraveni vám pomoci a zajistit pro vás takovou hotovost, jakou budete potřebovat. Spojte se s námi pomocí kontaktního internetového formuláře a naši poradci s vámi vaše potřeby prokonzultují. Máme své zástupce po celé republice. Neřešíme, zda peníze potřebujete na zaplacení dluhů, nebo vás zajímá např.hypotéka na pozemek, rodinný dům nebo chalupu či chatu.

Co budeme za poskytnutí nebankovní půjčky požadovat?

Pravidelné splácení dohodnuté zapůjčené částky, a to klidně až po dobu třiceti let. Výši splátek můžete dohodnout tak, abyste byli schopni svému závazku i v delším časovém úseku dostát.

Jaké žádáme záruky např. u hypotéky na pozemek?

V případě jakékoliv z nebankovních půjček je pro nás dostatečnou zárukou ručení vaší nemovitostí. Pokud žádnou nevlastníte, ale máte někoho třetího, kdo je schopný se svým majetkem zaručit, můžete naší nabídky také využít.
Doložíte výpis vlastníka z katastrálního úřadu a fotografie nemovitosti. Přesné požadavky na potřebné doklady vám sdělí naši zástupci při sjednávání úvěru.

les, ovce, ovčák, pes

Jak rychle vám můžeme finance poskytnout?

Peníze jsme schopni poskytnout do 24 hodin od žádosti.

Jaké jsou požadavky na žadatele o nebankovní úvěr?

Žadatel musí být starší osmnácti let. Nezjišťujeme příjem žadatele, tedy nevadí, jestli půjde o člověka, který je v důchodu, nebo právě na mateřské či rodičovské dovolené. Také nezjišťujeme, jestli je žadatel v registru dlužníků, případně v exekučním řízení. Jedině, co nás zajímá, je nemovitost, kterou můžete ručit proti částce, kterou vám zapůjčíme.

Většinou se každý rovnou zeptá, kolik peněz bude stát samotná žádost o nebankovní úvěr

I tady máme pro vás skvělou zprávu, dopředu nám nic platit nebudete, a také pokud svou finanční situaci zlepšíte dříve a budete chtít doplatit půjčku předem, žádné sankce vás nepostihnou.

longuscz.cz | maruska.kucerova74@email.cz

Related Posts

V situaci, kdy potřebujete peníze na něco, co je pro vás opravdu důležité, a nemáte je kde vzít, vám nezbývá jiné řešení, než půjčka. Ale i když se o půjčkách můžete v médiích dočíst ledasco, tak platí, že se jedná o rozumné řešení, na kterém můžete v důsledku dokonce i vydělat. To vše záleží jen na tom, zda […]

1.       Parkování Pokud jezdíte autem, jistě víte, že legálně zaparkovat ve větších městech je prostě nemožné. Nějaká ta dvacetikorunka se vám bude hodit do centra města, na nemocniční parkoviště i na parkování poblíž různých kulturních atrakcí. Možná, že jste natolik pyšný řidič, že platit parkovné považujete za svou osobní prohru. V tom případě věnujte pozornost dalšímu […]

Možná i vás napadlo, že by si měl kamarád či kolega půjčit někde, kde mu výhodně půjčí s veškerým servisem . Možná ale byl v takové situaci, kdy věděl, že by ho to přišlo draho, protože potřeboval původně půjčit pouze na chvíli a sliboval, že vám to vrátí prakticky obratem. Vy jste nakonec povolili, […]