Máte velkou spotřebu triček, kalhot, nebo vest, protože tyto části oblečení používáte v zaměstnání, ale i mimo ně? Proč neuplatňujete svůj nárok na pracovní oděvy?

·         Protože nechcete vypadat, jako šašek?
·         Protože se Vám už fasované oblečení dávno rozpadlo?
·         Protože šetříte kapsu svého chlebodárce?

pracovní oděv

Hm, zvláštní důvody.
Šaškem myslíte to, že dostáváte ochranné oděvy, které by se daly nazývat neslušivé? To vypadá, že jste už dávno neviděl nabídku https://www.pracovniochrana.cz/pracovni-odevy, která uspokojí lecjakého náročné pracovníka!

Co tam máte dál? Už máte potrhané trička a vesty, takže používáte ty svoje z domova. A až se rozpadnou i ty, to si budete muset jít koupit nové, viďte? A za svoje? S tím asi souvisí to, že Váš zaměstnavatel pravděpodobně platí Vaši odvedenou práci tak, že čím méně něco požadujete, tím více Vám platí? To je řece pěkná hloupost! Nebo proč?

Neumíte ani sám odpovědět, viďte?

Zapomeňte na své důvody, proč nemáte dostatečně vybavenou skříňku v práci, a přestaňte opotřebovávat své oblečení. Podívejte se, na pracovní oděvy máte nárok a vybrat si ze široké nabídky, nebude pro nikoho žádný problém! Tudíž ani pro Vás.

Ze všeho nejdřív si projeďte svůj pracovní den, pracovní náplň a soustřeďte se na to, v čem pracujete, a co potřebujete, pokud se Vaše práce odehrává i mimo výrobní halu. Co tedy potřebujete, abyste mohl vykonávat své pracovní povinnosti, které Vám zaměstnavatel ukládá?

·         Zimní, nebo nepromokavou bundu, vestu,
·         trička s krátkým, nebo dlouhým rukávem,
·         pracovní kalhoty, nebo montérky s montérkovou bundou,
·         plášť, nebo pracovní zástěru?
Sepište si všechno, co opravdu upotřebíte a svůj návrh předložte zaměstnavateli. Přece nemáte důvod ničit si své oblečení.

oblečení

A víte, co?
Pracovní oděvy jsou nabízeny v řádné kvalitě, aby ochraňovaly! Jsou přesně k těmto pracovním účelům vyráběny. Mají různě vrstvené materiály. Splňují podmínky prodyšnosti. A navíc jsou vyráběny tak, aby pracujícím slušely!

longuscz.cz | maruska.kucerova74@email.cz

Related Posts

Když se vám dostane do ruky nějaký ten kvalitně vytištěný leták, reklamní prospekt, dokument, snímek nebo něco podobného, co uděláte? Určitě vám to stojí za to, abyste se na tento alespoň podívali, že? A co se stane ve chvíli, kdy je vám obdobně nabídnuto něco, co nevypadá nijak valně, co je špatně čitelné, rozmazané, zrnité, […]

Jistě jste už o tomto zázračném oleji slyšeli nebo jej viděli v regálu v obchodě. Dnes je k dostání v poměrně mnoha obchodech. O bio kokosový olej začal růst zájem hlavně v posledních letech, kdy stoupal také trend v bio a zdravých potravinách. Dříve byl k dostání hlavně ve zdravé výživě, ovšem dnes ho nejdete už i v supermarketech. S růstem jeho „slávy“ […]

V dnešní době existuje velká spousta armatur, které je možné využívat. Vyrábí se navíc ze všelijakých materiálů, takže je rozhodně z čeho vybírat. Mezi nejvíce používaný materiál se řadí kov nebo pvc-u. Pvc – u je naprosto skvělé a to hlavně pro své vlastnosti, kterými se rozhodně může pyšnit. Jestli je tedy něco, co bychom vám rozhodně […]