Máte velkou spotřebu triček, kalhot, nebo vest, protože tyto části oblečení používáte v zaměstnání, ale i mimo ně? Proč neuplatňujete svůj nárok na pracovní oděvy?

·         Protože nechcete vypadat, jako šašek?
·         Protože se Vám už fasované oblečení dávno rozpadlo?
·         Protože šetříte kapsu svého chlebodárce?

pracovní oděv

Hm, zvláštní důvody.
Šaškem myslíte to, že dostáváte ochranné oděvy, které by se daly nazývat neslušivé? To vypadá, že jste už dávno neviděl nabídku https://www.pracovniochrana.cz/pracovni-odevy, která uspokojí lecjakého náročné pracovníka!

Co tam máte dál? Už máte potrhané trička a vesty, takže používáte ty svoje z domova. A až se rozpadnou i ty, to si budete muset jít koupit nové, viďte? A za svoje? S tím asi souvisí to, že Váš zaměstnavatel pravděpodobně platí Vaši odvedenou práci tak, že čím méně něco požadujete, tím více Vám platí? To je řece pěkná hloupost! Nebo proč?

Neumíte ani sám odpovědět, viďte?

Zapomeňte na své důvody, proč nemáte dostatečně vybavenou skříňku v práci, a přestaňte opotřebovávat své oblečení. Podívejte se, na pracovní oděvy máte nárok a vybrat si ze široké nabídky, nebude pro nikoho žádný problém! Tudíž ani pro Vás.

Ze všeho nejdřív si projeďte svůj pracovní den, pracovní náplň a soustřeďte se na to, v čem pracujete, a co potřebujete, pokud se Vaše práce odehrává i mimo výrobní halu. Co tedy potřebujete, abyste mohl vykonávat své pracovní povinnosti, které Vám zaměstnavatel ukládá?

·         Zimní, nebo nepromokavou bundu, vestu,
·         trička s krátkým, nebo dlouhým rukávem,
·         pracovní kalhoty, nebo montérky s montérkovou bundou,
·         plášť, nebo pracovní zástěru?
Sepište si všechno, co opravdu upotřebíte a svůj návrh předložte zaměstnavateli. Přece nemáte důvod ničit si své oblečení.

oblečení

A víte, co?
Pracovní oděvy jsou nabízeny v řádné kvalitě, aby ochraňovaly! Jsou přesně k těmto pracovním účelům vyráběny. Mají různě vrstvené materiály. Splňují podmínky prodyšnosti. A navíc jsou vyráběny tak, aby pracujícím slušely!

longuscz.cz | maruska.kucerova74@email.cz

Related Posts

Určitě to znáte. Celý den sedíte v zapařené kanceláři, kde se paříte nejen vy, ale i vaši klienti. Nemáte ani klimatizaci, jenom starý větrák a kytku. Neustále se potíte a váš počítač, který pracuje na plné obrátky, tomu také moc nepřidává. A ještě horší je, když jste někde zavření u pásu nebo ve výrobě a […]

Jakmile na nás dopadne stres, nervozita, napětí, nebo pouze nějaké negativní emoce, či vlivem stáří se často stává, že už to ani v sexu není jako zamlada. Milujete sex a sexuální hrátky? Nebráníte se tomu? Jenomže už nedosahujete takové erekce, která by byla žádoucí? V tom případě zde máte jedinečnou možnost všechno napravit! Léčivé přípravky Cialisu obsahují […]

Dobrou zprávou je, že většina dětí do deseti let není ve svých přáních ani vyjednávacích strategiích zas tak kreativní. Pokud se rodič nezlomí po prvním mírném nátlaku, jsou následnými strategiemi žebrání, řev nebo, u starších dětí, snaha smlouvat. Jak ale čelit tomu, že dítě svírá v ruce již dvanácté auto, i když jeho oblíbenou hračkou je […]