V podnikání, více než kde jinde, pociťujeme nedostatek času. Nevyplníme včas objednávky a už nám dodavatel nemůže zaslat zboží v požadovaném týdnu. Nestihneme termín pro podání přiznání a jiných formulářů na úřad a už se vystavujeme riziku pokuty. Chvíle zpoždění s výrobou a už nám hrozí velké penále od našich zákazníků. Čas nás v podnikání stojí opravdu velké peníze. A co teprve ten čas, než se do skutečného podnikání pustíme? Všechny registrace na úřadech, celá řada formulářů a všude dlouhé čekací lhůty. Vy však potřebujete začít naplňovat svůj podnikatelský záměr co nejdříve a už na vás čekají i vaši první zákazníci. Vše vyřeší zakoupení ready made společnosti.

smlouva
 
Co mohu získat?
 
Zakoupením již zaregistrované společnosti získáte možnost, jak začít podnikat v co nejkratším možném čase. Společnost už má splněny všechny zákonné povinnosti a jen čeká na svého nového majitele. Samozřejmě, že nenaleznete žádnou poskvrnku v její platební nebo obchodní historii. Společnost byla pouze založena, byly jí vyřízeny veškeré náležitosti a teď do ní jen vložíte svůj obchodní záměr a začnete s podnikáním.
 
Veškeré náležitosti budou pro vás velmi rychle připraveny a vše vyřídíte během jediné návštěvy v naší kanceláři. Celým procesem vás rádi provedou naši odborně vyškolení pracovníci a zodpoví veškeré vaše dotazy a se vším vám ochotně pomohou. Dokonce je možné si zvolit i vlastní název společnosti a nechat si zaregistrovat své živnosti.

podpis
 
Je nutné si jen vybrat ze seznamu již existujících společností tu, která bude nadále kolébkou vašich úspěšných obchodů a zajímavých zisků.
 
Trh je dnes neúprosný a silná konkurence vás nutí k tomu, abyste neztráceli drahocenný čas. Neztrácejte ho ani při začátcích vašeho podnikání. Vaše podnikatelská dráha začíná u nás! Kontaktujte nás ještě dnes!

longuscz.cz | maruska.kucerova74@email.cz

Related Posts

Masáže si můžete dopřát, když Vás bolí záda či preventivně proti bolesti nebo prostě abyste si užili chvíli odpočinku a cítili se jako znovuzrození. Ale v nabídce je tolik možností – tak kterou si vybrat? Uvádí se, že existuje dokonce přes tisíc různých druhů masáží. Nejdůležitější roli ale samozřejmě hraje masér – jeho zkušenosti, […]

Postarat se o to, abyste z vašeho milostného života vyhnali nudu, není vůbec tak těžké, jak by se mohlo zpočátku zdát. Ve skutečnosti stačí pouze to, abyste se uvolnili a odpoutali se od stereotypu, který vás už nebaví. Zkuste změnu a pusťte se před samotným stykem do předehry, která bude zahrnovat masáž. A to […]

Každá nevěsta chce na své svatbě ukázat, že je nejen tou pravou, která se dokonale hodí k jejímu budoucímu manželovi, ale že je zároveň krásnou ženou, kterou by mu ostatní muži měli závidět. Přiznejme si to na rovinu, že na každé svatbě se veškerá pozornost a pohledy hostů točí vždy jen kolem nevěsty. I kdyby byl […]