V podnikání, více než kde jinde, pociťujeme nedostatek času. Nevyplníme včas objednávky a už nám dodavatel nemůže zaslat zboží v požadovaném týdnu. Nestihneme termín pro podání přiznání a jiných formulářů na úřad a už se vystavujeme riziku pokuty. Chvíle zpoždění s výrobou a už nám hrozí velké penále od našich zákazníků. Čas nás v podnikání stojí opravdu velké peníze. A co teprve ten čas, než se do skutečného podnikání pustíme? Všechny registrace na úřadech, celá řada formulářů a všude dlouhé čekací lhůty. Vy však potřebujete začít naplňovat svůj podnikatelský záměr co nejdříve a už na vás čekají i vaši první zákazníci. Vše vyřeší zakoupení ready made společnosti.

smlouva
 
Co mohu získat?
 
Zakoupením již zaregistrované společnosti získáte možnost, jak začít podnikat v co nejkratším možném čase. Společnost už má splněny všechny zákonné povinnosti a jen čeká na svého nového majitele. Samozřejmě, že nenaleznete žádnou poskvrnku v její platební nebo obchodní historii. Společnost byla pouze založena, byly jí vyřízeny veškeré náležitosti a teď do ní jen vložíte svůj obchodní záměr a začnete s podnikáním.
 
Veškeré náležitosti budou pro vás velmi rychle připraveny a vše vyřídíte během jediné návštěvy v naší kanceláři. Celým procesem vás rádi provedou naši odborně vyškolení pracovníci a zodpoví veškeré vaše dotazy a se vším vám ochotně pomohou. Dokonce je možné si zvolit i vlastní název společnosti a nechat si zaregistrovat své živnosti.

podpis
 
Je nutné si jen vybrat ze seznamu již existujících společností tu, která bude nadále kolébkou vašich úspěšných obchodů a zajímavých zisků.
 
Trh je dnes neúprosný a silná konkurence vás nutí k tomu, abyste neztráceli drahocenný čas. Neztrácejte ho ani při začátcích vašeho podnikání. Vaše podnikatelská dráha začíná u nás! Kontaktujte nás ještě dnes!

longuscz.cz | maruska.kucerova74@email.cz

Related Posts

Na trhu je jistě hodně půjčoven elektrocentrál, kterých byste mohli využít, ale je lepší si o firmě něco zjistit, zjistit si, jaké má recenze, jestli všechno dobře funguje, jak je spolehlivá, protože když už pořádáte nějakou větší akci, tak někdy lepší si třeba pár stovek připlatit za to, že to proběhne bez problémů, protože pokud […]

Masáže si můžete dopřát, když Vás bolí záda či preventivně proti bolesti nebo prostě abyste si užili chvíli odpočinku a cítili se jako znovuzrození. Ale v nabídce je tolik možností – tak kterou si vybrat? Uvádí se, že existuje dokonce přes tisíc různých druhů masáží. Nejdůležitější roli ale samozřejmě hraje masér – jeho zkušenosti, […]

Postarat se o to, abyste z vašeho milostného života vyhnali nudu, není vůbec tak těžké, jak by se mohlo zpočátku zdát. Ve skutečnosti stačí pouze to, abyste se uvolnili a odpoutali se od stereotypu, který vás už nebaví. Zkuste změnu a pusťte se před samotným stykem do předehry, která bude zahrnovat masáž. A to […]